Stajce ładowania samochodów elektrycznych Rzeszów

Przyciągnij klienta i zacznij zarabiać ze swoją stacją ładowania

Zajmujemy się montażem stacji ładowania samochodów elektrycznych polskiej firmy PRE Edward BIEL. Stacje te nadaja się zarówno do użytku domowego jak i ogólnodostępnego w takich miejscach jak hotele, restauracje, stacje benzynowe, jednostki samorządowe itp. W naszej ofercie znajduja się stacje szybkiego ładowania prądem stałym, oraz te mniejsze wolnego ładowania prądem zmiennym. Każda z nich charakteryzuje się wysokim standardem wykonania oraz innowacyjną funkcjonalnością dopasowaną do potrzeb zamawiającego.

Polski produkt

Kupując nasze ładowarki wspierasz polską gospodarkę ponieważ wszystkie stacje EVB produkowane są w Polsce, co zapewnia im największą jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły.

Stacja ładowania jako dodatkowe źródło dochodu

Ogólnodostępna stacja ładowania spełnia wiele funkcji, ale najważniejszą z nich jest funkcja zarobkowa. Każdorazowe ładowanie samochodu przez klienta przynosi nam zyski ustalane przez nas poprzez kontrolowanie kwoty za kWh w danej stacji. Dodatkowo odbiorca, który chce załadować samochód musi gdzieś odczekać, aż akumulatory będą pełne dlatego hotel czy restauracja zyska kolejnego klienta.

Trend wzrostowy w polskiej elektromobilności w 2021 roku utrzyma się według szacunków Polskiego Stowarzyszenia Paliw alternatywnych (PSPA) W ostatnim roku liczba ogólnodostępnych stacji ładowania potroiła się. Rosnąca świadomość ekologiczna, unijne przepisy oraz wsparcie z funduszy UE będą sprzyjały temu trendowi w najbliższych latach. Wykorzystując ten moment i wyprzedzając innych przedsiębiorców, staniesz się bardziej atrakcyjny dla dużej rzeszy odbiorców, a to przyczyni się do wzrostu liczby klientów, co przełoży się na większe zyski.

Wyprzedź konkurencję i wejdź w przyszłość ze swoją stacją ładowania

Zaprojektuj własną stacje: każda stacja jest dostosowana do potrzeb klienta. Możemy zaprojektować własną grafikę, wybrać kolorystykę oraz tekst, który będzie widniał na stacji, a także indywidualnie dopasować funkcjonalność danej stacji pod zadania jakie powinna ona spełniać. Oprócz tego głównego jakim jest ładowanie samochodów, stacja może służyć jako źródło informacji dla klienta czy też baner reklamowy.